انقلاب روح جدیدی را با روحیه حریت و استقلال به جهان دمید

خبرگزاری ایسنا

سرهنگ هاشم جمالی پنج‌شنبه ۲۹ اردیبهشت در رزمایش بزرگ کمک مومنانه ویژه رانندگان تاکسی شهری کلانشهر شیراز که به همت سپاه ناحیه ثارالله برگزار شد، اظهار کرد: شما رانندگان تاکسی شهری بیشتر از هرکسی با مردم در ارتباط هستید و افکار و انسان‌های مختلف روزانه می‌بینید.

او گفت: امروز جمهوری اسلامی در مقابل تمام کفر ایستاده است و جز چند کشورهای محور مقاومت، کسی رفیق شفیق ایران نیست، چرا که این نظام مقدس، منابع خیلی هارا در دنیا به خطر انداخته است.

جمالی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک روح جدیدی را با روحیه آزادی حریت استقلال به جهان دمید، تصریح کرد: خیلی‌ها از اول انقلاب تصورشان این بود که انقلاب در چاردیواری کشور می‌ماند و مثل خیلی از انقلاب‌های دیگر دنیا به نتیجه نمی‌رسد، حضرت امام با آن روح متعالی این انقلاب را به سرانجام رساند.

او ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی پرچمدار اسلام ناب و ام القرای جهان اسلام است و دشمن و مستکبران از ابتدا تا کنون هر کاری که می‌توانستند برای به زمین زدن این نظام انجام دادند، آنچه انجام ندادند از دستشان بر نیامده است.

جمالی با اشاره به همت مردم که دست به دست هم دادند و از تهدیدی که می‌توانست کشور را زمین‌گیر کند، با درایت مقام معظم رهبری آن را به یک فرصت تبدیل کردند، ادامه داد: با ورود کرونا، عده‌ای می‌گفتند بلایی که جنگ و تحریم‌ها بر سر ایران نیاورد، کرونا می‌آورد و انقلاب را زمین‌گیر می‌کند، اما همین تهدید دلیل یک فرصت ملی شد.

او از رزمایش بزرگ کمک مومنانه به عنوان یک فرصت استثنایی یاد کرد و ادامه داد: چه تعداد افرادی که سال‌ها به خاطر بدهی جزئی در زندان‌ها بودند و در سایه این رزمایش‌ها در ایام کرونا به ایشان پرداخته شد و به آغوش خانواده بازگشتند و چه گره‌های کور اقتصادی که در این ایام کرونایی برطرف شد.

جمالی گفت: شما رانندگان که روزانه با مردم سر و کار دارید به مردم بگوید که اگر کشور امروز در تنگنای اقتصادی قرار دارد، اما حریت و آزادگی مان را حفظ کردیم، در منطقه‌ای که کانون آتش است، امن ترین کشور هستیم و اسرائیلی‌هایی که ادعا میکردند گنبد آهنین دارند و امن‌ترین کشور جهان هستند، امروز مردم آن احساس امنیت ندارند و در حال ترک اسرائیل هستند.

او با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اسرائیل ۲۵ سال آینده را نمی‌بیند، گفت: مقامات اسرائیلی می‌گویند ما نمیدانیم رهبر ایران بر چه مبنایی این حرف را زده، اما درست گفته است؛ چرا که مهاجرت معکوس زیاد شده و اگر همین روش ادامه یابد تا ۲۰ سال آینده اسرائیل از صحنه روزگار محو خواهد شد، اما کشور شما مقتدرتر با پشتوانه مردم و مدیریت رهبری، این بحران اقتصادی را هم از سر می‌گذراند و شما خواهید دید امپراتوری شیعه زمینه سازی ظهور را فراهم خواهد کرد.

https://scrapper.ir/20/05/2022/%d8%a7%d9%86%d9%82%d9%84%d8%a7%d8%a8-%d8%b1%d9%88%d8%ad-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%a7-%d8%b1%d9%88%d8%ad%db%8c%d9%87-%d8%ad%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%88-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%82/