رونمایی از پیراهن جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا +عکس

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، کمپانی تولید پوشاک ورزشی «پوما» از پیراهن جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا رونمایی کرد. پیراهن جدید آتزوری که ظاهری مدرن با حال و هوای قدیمی و نوستالژی فوتبال این کشور دارد، اشاره‌ به دوره افتخارآمیز فوتبال ایتالیا و طرحی برگرفته از طرح پیراهن‌های نسل‌های گذشته تیم ملی ایتالیاست.

پیراهن جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا برای قدردانی از چهار نسل از تیم‌های نمادین ایتالیا به چهار قسمت تقسیم شده است. همه چیز با قهرمانی‌های متوالی آتزوری در جام‌های جهانی ۱۹۳۴ و ۱۹۳۸ اغاز شد و در ادامه ایتالیا در جام جهانی ۱۹۸۲ با تیمی جوان‌ شده به قهرمانی رسید و در نهایت با یک قهرمانی ویژه در سال ۲۰۰۶ همراه شد.

روبرتو مانچینی , تیم ملی فوتبال ایتالیا , روبرتو مانچینی , تیم ملی فوتبال ایتالیا , روبرتو مانچینی , تیم ملی فوتبال ایتالیا ,

پیش از این فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرده بود؛ قرارداد طولانی مدت با کمپانی «آدیداس» منعقد کرده که به واسطه آن از ماه ژانویه ۲۰۲۳، تیم‌های ملی این کشور (مردان، زنان، جوانان، فوتسال، فوتبال ساحلی و بازی‌های کامپیوتری) از محصولات این شرکت استفاده خواهند کرد.

فدراسیون فوتبال ایتالیا و تیم ملی این کشور از سال آینده، پس از ۲۰ سال همکاری مشترک با «پوما» به همکاری اسپانسری پایان خواهد داد.

رونمایی از پیراهن جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا +عکس