گل‌محمدی: بسته شدن پنجره عادی است!

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری در خصوص دیدار تیمش با فولاد و روند مسابقه گفت: بازی خوبی انجام شد. موقعیت‌های خوبی روی دروزاه‌ها به دست آمد. ما شروع خوبی نداشتیم و فولاد فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتند. در چند دقیقه اول بازی خیلی تحت فشار بودیم اما هر چه گذشت راحت‌تر بازی کردیم و به خصوص در نیمه دوم هم در فاز دفاع و هم در حمله  فرصت‌های خوبی ایجاد کردیم. پنالتی واضح ما هم متاسفانه گرفته نشد ولی در مجموع از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم چون ذهنیت خوبی نداشتند و مشکلات زیادی را تحمل کردند. این 3 امتیاز در جدول خیلی مهم بود و ما را به عنوان یکی از مدعیان اصلی معرفی کرد. از هواداران هم به خاطر انرژی که به ما دادند تشکر می‌کنم و این برد را به آنها تقدیم می‌کنم. امیدوارم با حل مشکلات شرایط خوبی داشته باشیم.بازیکنان ما واقعا در رختکن خیلی ناراحت بودند و امیدوارم این مشکلات برطرف شود.

وی در خصوص مشکلات مالی تیمش گفت: تا الان پرداختی انجام نشده اما گفته‌اند 10 تا 15 درصد به حساب بازیکنان واریز می‌شود. البته بعید این است این ارقام مشکلات بازیکنان را حل کند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می شود شکایتی از رادوشوویچ به دست این باشگاه رسیده است گفت: من اطلاعاتی از این موضوع ندارم چون مدیریتی است اما این ضرب المثل مصداق باشگاه ما است که هر دم از این باغ بری می‌رسد.امیدوارم این مشکلات هر چه سریعتر برطرف شود.

گل‌محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا باشگاه در مورد جذب بازیکن محدودیت مالی دارد و آیا چنین صحبتی به وی اعلام شده یا خیر گفت: نه، چنین صحبتی از طرف باشگاه نشده و من هم چیزی از طرف باشگاه نشنیدم.تا بازی آینده هنوز 16-17 روز فرصت داریم.البته شاید با گفتن این صحبت‌ها برخی ها ناراحت شوند اما ما مشکل زمین تمرین داریم. شاید باور نکنید تا امروز یک هزار تومانی هم پاداش نگرفته‌ایم، امیدوارم فردا بخشی از قرارداد بچه‌ها پرداخت شود تا مشکل آنها حل شود. نمی‌گویم نقل و انتقالات مهم نیست اما امیدوارم مشکلات به شکلی حل شود تا با فراغ بال بازیکن بگیریم. جذب بازیکن خیلی سخت است ولی سعی می‌کنیم در نیم فصل دوم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم.

وی در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه گفت: بسته شدن پنجره باشگاه چیزی عادی است. من اطلاعی ندارم اما در این چند سال این کلمه را خیلی شنیده‌ام.

گل‌محمدی: بسته شدن پنجره عادی است!