مدیرعاملی پرسپولیس را نمی‌پذیرم/ حذف سرخابی‌ها قابل درک هم نیست

خبرگزاری مهر:

بیژن ذوالفقار نسب در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تأخیر دوباره در انتخاب اعضای هیأت مدیره و سپس مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قرار بود همه چیز تا اول دی ماه به طور کامل مشخص و اعلام شود. متأسفانه عدم تأیید دوباره و البته موارد جزئی دیگری که نیاز بود مورد بررسی قرار بگیرد مانع از اعلام این موضوع شد.

مشاور وزیر ورزش و جوانان درباره شایعه حضورش در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و احتمال پذیرش ریاست این مجموعه افزود: حتی یک کلمه هم درباره این موضوع با من صحبت نشده است. دلیلی هم ندارد صحبت کنند چون من شرایط آن را ندارم. واقعاً امیدوارم حتی مساله را مطرح نکنند. به هیچ وجه پیشنهادی نبود و قصدی هم برای این کار در میان نبود. حضور در قامت مدیرعامل و هیأت مدیره پرسپولیس نیازمند تجربه مدیریتی قوی در این زمینه و همچنین منابع مالی قابل اعتماد و همواره نقد است. چنین چیزی وجود ندارد.

وی درباره اینکه چه زمانی تکلیف این موضوع مشخص می‌شود تاکید کرد: من باز هم می‌گویم تأخیر در این امر جالب نیست و هوادار حق دارد از آن ناراحت باشد اما واقعاً باید تمام جوانب بررسی شود. شرایط پرسپولیس و استقلال واقعاً ویژه و خاص است. کوچک‌ترین مسائل در بعد مدیریتی این باشگاه‌ها نقش تعیین کننده دارد.

ذوالفقار نسب در خصوص احتمال حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا یادآور شد: این موضوع اتفاق بسیار شوکه کننده برای فوتبال ایران است. من هنوز امیدوارم واقعاً این مشکل حل شود. حذف آنها قابل درک نیست.

او در پاسخ به اینکه بهتر نیست مشکل مالکیت استقلال و پرسپولیس با ورود هرچه سریع‌تر آنها به بورس رفع شود تا درگیر این حاشیه‌ها و تهدیدها نشوند، گفت: قطعاً کار اصولی همین است. من در جریان برخی امور آن قرار گرفتم و این موضوع در حال انجام است. امور مربوط نیز در حال انجام است.

ذوالفقار نسب خاطرنشان کرد: همه چیز باید تا دوشنبه مشخص شود. دیپلماسی ورزشی به کارمان می‌آید و اگر بتوانیم امسال مشکل را حل کنیم بی شک در فصل آینده مشکلی بابت مالکیت مشترک وجود نخواهد داشت.

مدیرعاملی پرسپولیس را نمی‌پذیرم/ حذف سرخابی‌ها قابل درک هم نیست